ルフォンプログレ渋谷ヒルトップ, 12, Aobadai 4, Meguro, 150-0045, Japan
¥185,000 / month
135戸
135戸
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥185,000
Price per m²
¥7115
The listing is located at ルフォンプログレ渋谷ヒルトップ, 12, Aobadai 4, Meguro, 150-0045, Japan
Loading map