Sankyo Cleaning, Hakusan Street, Kanda-Jimbocho 1, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
¥328,000 / month
-
-
Property type
apartment
Rooms
1
Size
52 m²
Price
¥328,000
Price per m²
¥6308
The listing is located at Sankyo Cleaning, Hakusan Street, Kanda-Jimbocho 1, Chiyoda, Tokyo 102-0000, Japan
Loading map