Avenida Buzeta 2898, 921 0007 Cerrillos, Chile
$356,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
45 m²
Price
$356,000
Price per m²
$7911
The listing is located at Avenida Buzeta 2898, 921 0007 Cerrillos, Chile
Loading map