Listed today
Liverpool, 832 0000 Santiago, Chile
$378,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
39 m²
Price
$378,000
Price per m²
$9692
The listing is located at Liverpool, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map