1 room apartment of 42m² in Santiago

Juan Mitjans, 832 0000 Santiago, Chile

432,000 $ / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

1D1B | Juan Mitjans 105

Property type

apartment

Rooms

1

Size

42 m²

Price

432,000 $

Price per m²

10286 $

Map

Juan Mitjans, 832 0000 Santiago, Chile

Loading map