Listed 5 days ago
María Auxiliadora, 832 0000 Santiago, Chile
$384,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
40 m²
Price
$384,000
Price per m²
$9600
The listing is located at María Auxiliadora, 832 0000 Santiago, Chile
Loading map