Avenida Santa Isabel 70, 833 1059 Providencia, Chile
$391,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
29 m²
Price
$391,000
Price per m²
$13483
The listing is located at Avenida Santa Isabel 70, 833 1059 Providencia, Chile
Loading map