Listed today
1932府中町32号線, Kuwabaracho, Izumi, Osaka Prefecture 594-0071, Japan
¥61,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥61,550
Price per m²
¥1865
The listing is located at 1932府中町32号線, Kuwabaracho, Izumi, Osaka Prefecture 594-0071, Japan
Loading map