Listed today
旧大山街道, Miyamae Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 216-0006, Japan
¥132,000 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥132,000
Price per m²
¥5280
The listing is located at 旧大山街道, Miyamae Ward, Kawasaki, Kanagawa Prefecture 216-0006, Japan
Loading map