National Highway Route 258, Yasunaga, Kuwana, Mie Prefecture 511-0839, Japan
¥49,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥49,050
Price per m²
¥1486
The listing is located at National Highway Route 258, Yasunaga, Kuwana, Mie Prefecture 511-0839, Japan
Loading map