Listed today
船越町通, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 540-0022, Japan
¥64,000 / month
Commuting Management
Commuting Management
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥64,000
Price per m²
¥2462
The listing is located at 船越町通, Chūō Ward, Osaka, Osaka Prefecture 540-0022, Japan
Loading map