Listed today
花園大学歴史博物館, Madai dori, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8456, Japan
¥74,000 / month
BD Description
BD Description
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥74,000
Price per m²
¥2846
The listing is located at 花園大学歴史博物館, Madai dori, Nakagyo Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 604-8456, Japan
Loading map