Listed yesterday
Taba, Uruma, Okinawa Prefecture 904-2292, Japan
¥58,670 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥58,670
Price per m²
¥1778
The listing is located at Taba, Uruma, Okinawa Prefecture 904-2292, Japan
Loading map