Listed today
Tsuji 2-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥81,598 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥81,598
Price per m²
¥2632
The listing is located at Tsuji 2-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map