Listed today
Honcho dori, Honcho 5-chome, Shiki, Saitama Prefecture 353-0004, Japan
¥118,330 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
30 m²
Price
¥118,330
Price per m²
¥3944
The listing is located at Honcho dori, Honcho 5-chome, Shiki, Saitama Prefecture 353-0004, Japan
Loading map