Listed today
Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0042, Japan
¥72,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
32 m²
Price
¥72,500
Price per m²
¥2266
The listing is located at Nakamura Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 453-0042, Japan
Loading map