Listed today
Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0035, Japan
¥63,850 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
24 m²
Price
¥63,850
Price per m²
¥2660
The listing is located at Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0035, Japan
Loading map