Listed today
Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0825, Japan
¥67,880 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
31 m²
Price
¥67,880
Price per m²
¥2190
The listing is located at Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0825, Japan
Loading map