Listed today
Takatsu 4-chome, Masuda, Shimane Prefecture 698-0041, Japan
¥40,900 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥40,900
Price per m²
¥1461
The listing is located at Takatsu 4-chome, Masuda, Shimane Prefecture 698-0041, Japan
Loading map