Ishido, Shiogama, Miyagi Prefecture 985-0032, Japan
¥51,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
35 m²
Price
¥51,000
Price per m²
¥1457
The listing is located at Ishido, Shiogama, Miyagi Prefecture 985-0032, Japan
Loading map