Listed today
Nishi Ward, Saitama, Saitama Prefecture 331-0052, Japan
¥46,540 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥46,540
Price per m²
¥2023
The listing is located at Nishi Ward, Saitama, Saitama Prefecture 331-0052, Japan
Loading map