Listed today
Urasoe-Nishihara Line (construction), Onaha, Nishihara, Okinawa Prefecture 903-0102, Japan
¥59,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥59,050
Price per m²
¥2567
The listing is located at Urasoe-Nishihara Line (construction), Onaha, Nishihara, Okinawa Prefecture 903-0102, Japan
Loading map