Listed today
Umusanomori 5-chome, Nago, Okinawa Prefecture 905-8540, Japan
¥73,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥73,050
Price per m²
¥3176
The listing is located at Umusanomori 5-chome, Nago, Okinawa Prefecture 905-8540, Japan
Loading map