Listed today
Miyazato 6-chome, Nago, Okinawa Prefecture 905-8540, Japan
¥61,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥61,050
Price per m²
¥2654
The listing is located at Miyazato 6-chome, Nago, Okinawa Prefecture 905-8540, Japan
Loading map