Listed today
Miyakojima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 534-0025, Japan
¥119,200 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥119,200
Price per m²
¥4768
The listing is located at Miyakojima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 534-0025, Japan
Loading map