Suehiro 2-chome, Saga, Saga Prefecture 840-0033, Japan
¥40,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥40,550
Price per m²
¥1560
The listing is located at Suehiro 2-chome, Saga, Saga Prefecture 840-0033, Japan
Loading map