Listed today
Chuo Ward, Kumamoto, Kumamoto Prefecture 860-8601, Japan
¥55,574 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥55,574
Price per m²
¥2779
The listing is located at Chuo Ward, Kumamoto, Kumamoto Prefecture 860-8601, Japan
Loading map