Listed yesterday
東大曽根上飯田線, Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0807, Japan
¥72,450 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥72,450
Price per m²
¥2898
The listing is located at 東大曽根上飯田線, Kita Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 462-0807, Japan
Loading map