Listed today
徳照寺, Tōei dōri, Naka Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 460-8787, Japan
¥75,000 / month
We will fully support your room search!!
We will fully support your room search!!
Property type
apartment
Rooms
1
Size
33 m²
Price
¥75,000
Price per m²
¥2273
The listing is located at 徳照寺, Tōei dōri, Naka Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 460-8787, Japan
Loading map