Listed today
Ishikari Subprefecture, Chuo Ward, Sapporo, Hokkaido Prefecture 060-0009, Japan
¥50,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥50,550
Price per m²
¥2198
The listing is located at Ishikari Subprefecture, Chuo Ward, Sapporo, Hokkaido Prefecture 060-0009, Japan
Loading map