Listed today
HOTEL GRAND CONSORT NAHA, Kencho-mae-dori Avenue, Matsuo 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
¥67,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥67,050
Price per m²
¥3529
The listing is located at HOTEL GRAND CONSORT NAHA, Kencho-mae-dori Avenue, Matsuo 1-chome, Naha, Okinawa Prefecture 900-8585, Japan
Loading map