Listed today
川合北三丁目, Kani, Gifu Prefecture 509-0207, Japan
¥51,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥51,500
Price per m²
¥2341
The listing is located at 川合北三丁目, Kani, Gifu Prefecture 509-0207, Japan
Loading map