Listed today
上溝さくら公園, 田尻橋, Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0243, Japan
¥46,000 / month
Please also visit our homepage to see more options.
Please also visit our homepage to see more options.
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥46,000
Price per m²
¥1840
The listing is located at 上溝さくら公園, 田尻橋, Chuo Ward, Sagamihara, Kanagawa Prefecture 252-0243, Japan
Loading map