Listed today
Nishi Ward, Niigata, Niigata Prefecture 950-2264, Japan
¥42,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥42,050
Price per m²
¥1502
The listing is located at Nishi Ward, Niigata, Niigata Prefecture 950-2264, Japan
Loading map