Listed today
Arche de Reve Hotel, 千歳橋, Chitose, Sumida, Tokyo 130-0025, Japan
¥97,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
25 m²
Price
¥97,000
Price per m²
¥3880
The listing is located at Arche de Reve Hotel, 千歳橋, Chitose, Sumida, Tokyo 130-0025, Japan
Loading map