Listed today
高島大津線, Hamaotsu 2-chome, Otsu, Shiga Prefecture 520-0047, Japan
¥73,644 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥73,644
Price per m²
¥2630
The listing is located at 高島大津線, Hamaotsu 2-chome, Otsu, Shiga Prefecture 520-0047, Japan
Loading map