Listed today
North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 700-0014, Japan
¥58,050 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
28 m²
Price
¥58,050
Price per m²
¥2073
The listing is located at North Ward, Okayama, Okayama Prefecture 700-0014, Japan
Loading map