Listed today
Fushimi Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 612-0088, Japan
¥79,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
26 m²
Price
¥79,550
Price per m²
¥3060
The listing is located at Fushimi Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 612-0088, Japan
Loading map