Listed today
Motoseiganji-dori, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0953, Japan
¥73,500 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Property type
apartment
Rooms
1
Size
27 m²
Price
¥73,500
Price per m²
¥2722
The listing is located at Motoseiganji-dori, Kamigyō Ward, Kyoto, Kyoto Prefecture 602-0953, Japan
Loading map