Listed today
Iwamimachi, Nagasaki, Nagasaki Prefecture 850-8685, Japan
¥52,550 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥52,550
Price per m²
¥2389
The listing is located at Iwamimachi, Nagasaki, Nagasaki Prefecture 850-8685, Japan
Loading map