Listed today
Meijo University, Ida Kaido, Tenpaku Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 468-0077, Japan
¥33,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥33,000
Price per m²
¥1650
The listing is located at Meijo University, Ida Kaido, Tenpaku Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 468-0077, Japan
Loading map