Listed today
高槻市立磐手小学校, Fushimi Yanagitani Takatsuki Line, Besshoshinmachi, Takatsuki, Osaka Prefecture 569-1112, Japan
¥68,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥68,550
Price per m²
¥3428
The listing is located at 高槻市立磐手小学校, Fushimi Yanagitani Takatsuki Line, Besshoshinmachi, Takatsuki, Osaka Prefecture 569-1112, Japan
Loading map