Listed today
加茂川町一丁目, Minokamo, Gifu Prefecture 505-8799, Japan
¥38,000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥38,000
Price per m²
¥1727
The listing is located at 加茂川町一丁目, Minokamo, Gifu Prefecture 505-8799, Japan
Loading map