Listed today
Minami Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 811-1302, Japan
¥69,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥69,074
Price per m²
¥3003
The listing is located at Minami Ward, Fukuoka, Fukuoka Prefecture 811-1302, Japan
Loading map