Listed today
友愛会松本病院, National Highway Route 2, Fukushima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 553-8553, Japan
¥84,000 / month
-Oversea application screening: ✅ -Foreign nationals:✅ -Student visa: ✅ -Working visa: ✅
Property type
apartment
Rooms
1
Size
18 m²
Price
¥84,000
Price per m²
¥4667
The listing is located at 友愛会松本病院, National Highway Route 2, Fukushima Ward, Osaka, Osaka Prefecture 553-8553, Japan
Loading map