Listed today
宝塚ゴルフ倶楽部, 高丸橋, Nigawadanchi, Takarazuka, Hyogo Prefecture 665-0075, Japan
¥63,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥63,550
Price per m²
¥3178
The listing is located at 宝塚ゴルフ倶楽部, 高丸橋, Nigawadanchi, Takarazuka, Hyogo Prefecture 665-0075, Japan
Loading map