Listed yesterday
Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0072, Japan
¥44,500 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
23 m²
Price
¥44,500
Price per m²
¥1935
The listing is located at Chikusa Ward, Nagoya, Aichi Prefecture 464-0072, Japan
Loading map