Listed today
Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 532-0036, Japan
¥78,050 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
19 m²
Price
¥78,050
Price per m²
¥4108
The listing is located at Yodogawa Ward, Osaka, Osaka Prefecture 532-0036, Japan
Loading map