Listed yesterday
Kawagoe-kaido Ave., 菅原町, Kawagoe, Saitama Prefecture 350-0046, Japan
¥67,074 / month
Please
Please
Property type
apartment
Rooms
1
Size
20 m²
Price
¥67,074
Price per m²
¥3354
The listing is located at Kawagoe-kaido Ave., 菅原町, Kawagoe, Saitama Prefecture 350-0046, Japan
Loading map