Listed today
Nibanwari, Uji, Kyoto Prefecture 611-0011, Japan
¥72,550 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
¥72,550
Price per m²
¥3298
The listing is located at Nibanwari, Uji, Kyoto Prefecture 611-0011, Japan
Loading map